Harp Irish Pub

Bar Irlandez
Revolucioni Popullor 1, Kumanovë
Tel.: +389 (0) 75 761 111
Facebook
I vetmi pab irlandez autentik në Kumanovë, Harp gjendet në pjesën atraktive të qendrës së qytetit. Ky pab irlandez ofron zgjedhje të mëdha të birrave, ushqim të shijshëm dhe atmosferë dhe sharmë të pabit të vërtetë.

Orari i Punës
E diel – E enjte: 09:00 – 24:00
E premte – E shtunë: 09:00 – 01:00